NASZE USŁUGI

USŁUGI INFORMATYCZNE

Zajmujemy się usługowo obsługą informatyczną firm – w formie jednorazowego zlecenia lub w ramach comiesięcznego abonamentu. Szczegóły do uzgodnienia w zależności od zakresu prac.  

Poza usługami informatycznymi dla Klientów typu pogotowie informatyczne, oferujemy  Firmom także obsługę stałą,  abonamentową. W ramach niej nie tylko świadczymy pomoc typu helpdesk, ale naprawiamy sprzęt i optymalizujemy osprzęt (hardware) oraz na zlecenie także oprogramowanie. 
Ponadto dla naszych Klientów oferujemy  we współpracy z partnerem – LH.pl sp. z o.o. usługi hostingowe, umożliwiamy  wybór domen.  Przygotowaliśmy zniżki w zakupie hostingu. Dlatego zapraszamy wszystkich Państwa do promocyjnych zakupów hostingu w pierwszym roku korzystania z usługi. Kolejny rok, mimo wyższych opłat – jest oferowany nadal w atrakcyjnych rynkowo stawkach. 
 

MARKETING INTERNETOWY

Marketing internetowy to ważny element działalności gospodarczej każdej firmy. Możemy wspomóc Państwa firmy w zakresie wielu prac, w tym w szczególności tworzymy strony www, zajmujemy się opracowaniem responsywnych  stron  dla naszych Klientów.

Przede wszystkim, jak zostało wspomniane powyżej tworzymy strony www, Fb, a także budujemy reklamy graficzne. Rozumiemy , że strony internetowe tworzymy w celu realizacji określonych zamierzeń naszych klientów. Z tego powodu muszą spełniać określone przez klienta funkcjonalności. Dodatkowo poza tym, że tworzymy strony www – wszystkim zainteresowanym proponujemy kompleksową obsługę marketingową na poziomie dostosowanym do potrzeb firm niezależnie od ich wielkości, branży czy obszaru działania. Innymi słowy zachęcamy do kontakty z nami dla ustalenia Państwa potrzeb i wyceny usług

USŁUGI BIZNESOWE

Nowo powstające firmy, podobnie  jak  już istniejące wspieramy w zakresie pozyskiwania środków na ich powstawanie i bieżącą działalność. w ofercie posiadamy inne usługi biznesowe – zależne od szczegółowych potrzeb – w celu ich omówienia zapraszamy do kontaktu.

Poza usługami informatycznymi dla Klientów typu pogotowie informatyczne, oferujemy  Firmom także obsługę stałą,  abonamentową. W ramach niej nie tylko świadczymy pomoc typu helpdesk, ale naprawiamy sprzęt i optymalizujemy osprzęt (hardware) oraz na zlecenie także oprogramowanie.  Ponadto dla naszych Klientów oferujemy  we współpracy z partnerem – LH.pl sp. z o.o. usługi hostingowe. Podobnie  w ramach partnerstwa umożliwiamy  wybór domen.  przygotowaliśmy zniżki w zakupie hostingu. Dlatego zapraszamy wszystkich Państwa do promocyjnych zakupów  hostingu w pierwszym roku. Kolejny rok, mimo wyższych opłat – jest jednak oferowany nadal w atrakcyjnych rynkowo stawkach.